• Тиждень мистецтва

05.11.2018

У жовтні учні середньої школи пройшли курс з Fachwoche Kunst. Цього року все оберталося навколо «сучасного часу».

Школярі дізналися про життя Кейта Харінга (1958–1990) та навчалися розуміти його творчість. А потім відтворили стиль та техніку цього художника поп-арту у своїх творчих роботах.

Десятикласники разом із вчителькою мистецтва пані Йєнні Хаубенрайсер відвідали виставку сучасного мистецтва «Нова демократія» в PinchukArtCentre, де мали змогу познайомитися із творчістю групи міжнародних художників, які втілюють своє бачення світу у космічних відеоінсталяціях, живописі, фотографії тощо. Сучасне мистецтво допомогло учням по-новому зрозуміти складні рамки думок, ризиків та мрій, які визначають або загрожують демократії сучасного світу.

Kunstprojekt004 Kunstprojekt002Kunstprojekt001 Kunstprojekt003Kunstprojekt005 Kunstprojekt006 Kunstprojekt007