Завершення Благодійного марафону

10.10.2018

У серпні 2018 року у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І–ІІ ступенів» для дітей із вадами зору» відбувся відкритий урок 1 класу. Урок проведено за програмою «Нова українська школа» з використанням нового обладнання, яке закупили шефи інтернату — приватний загальноосвітній навчальний заклад «Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві» (Deutsche Schule Kiew, DSK). Відкритий урок першокласників відвідали представники нашої школи, Департаменту освіти та гості:

• Олена Ковальчук, український директор DSK;
  • Валентина Пласка, головний спеціаліст відділу дошкільної загальної і середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
  • Михайло Ємел’янов, Голова Правління ГО «Об’єднання для заснування і підтримки німецько-української міжкультурної школи в м. Києві»;
  • Євген Євтушенко, член Правління ГО;
  • Наталія Турковська-Якобчук, представник батьків дітей DSK.

Та спеціально запрошені гості:

• Дмитро Щебетюк, співзасновник громадської ініціативи Доступно.UA, некомерційної організації, що турбується про людей з маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, чемпіон України із плавання, входить до резерву параолімпійської збірної зі стрільби із лука;
  • Марина Круть, відома українська бандуристка.

Після відкритого уроку відбулася зустріч дітей інтернату із Дмитром Щебетюком, а також виступ відомої бандуристки Марини Круть. Дмитро поділився власним досвідом того, як краще ставитися до життєвих складнощів взагалі, та до людей з інвалідність зокрема. Він розповів історію свого життя і про те, що не варто зациклюватися на проблемах, які б великі вони не були. Краще кожен день робити новий крок і поступово долати життєві перепони. Як видно на відео, розмова пройшла з гумором та весело, діти задавали гостю багато запитань.

Поїздка, відкритий урок та зустріч з дітьми стали фінальною урочистою зустріччю Благодійного марафону, який провела Deutsche Schule Kiew. Нагадаємо, що марафон було ініційовано школою на честь 10-річного ювілею DSK в Україні, та проведено у рамках реформування освіти і впровадження Концепції «Нова українська школа» з метою забезпечення учнів інтернату необхідними засобами для навчання у новому освітньому просторі.

Дякуємо усім, хто приєднався до цієї важливої події!

Bojarka001 Bojarka002 Bojarka003 Bojarka005Bojarka006Bojarka004