• Партнерство з “ПроКредит Банком”

12.06.2018

Наша школа в цьому році святкує своє 10-річчя. Deutsche Schule Kiew виросла з невеликої школи для дітей німецькомовних родин. Сьогодні ми – міжнародна та міжкультурна школа, яка ліцензована  Міністерством освіти та науки України, та визнана Міністерством закордонних справ Німеччини як німецька школа за кордоном. Нас називають «Взірцева німецька школа за кордоном» після того, як у листопаді 2017 року німецькі органи контролю з питань якості освіти всебічно перевірили школу. Кількість дітей з україномовних родин сьогодні вже вища, ніж німецькомовних, адже все більше українців дійсно зацікавлені міжнародною шкільною освітою.

Отже, ми святкуємо наше 10-річчя!

«ПроКредит Банк» – один з перших, хто привітав нашу школу з цим святом. Банк вирішив спонсорувати  наш святковий бал 30 червня. Адже у цього комерційного банка є одна спільна зі школою мета – розвиток. Банк турбується про розвиток бізнесу клієнтів, приймає активну участь у розвитку міжнародних економічних відносини та впливає на розвиток економіки багатьох країн і ринків. Сподіваємося, що за 5-10 років хтось з талановитих випускників Deutsche Schule Kiew приєднається до міжнародною команди групи «ПроКредит».

Тому починаємо вітати наших випускників. Бажаємо успіхів у майбутньому житті!

Logo_DSK_10years_stars ПроКредит