• “Діти відкривають світ”, проектний тиждень у “Кіта”

01.06.2018

Впродовж двох тижнів, дітки подорожували цікавою мандрівкою різними країнами (21.05-01.06). Вони змогли дізнатись про мешканців цих країн та їх культуру. Діти подорожували до Нідерландів, Греції, Індії, Іспанії, Кенії, Японії та Австралії.

У всіх учасників була нагода отримати цінні знання, послухати казки та вивчити пісні, змайструвати та намалювати підходящі до країни роботи. Крім того, до дітей приходили гості з деяких країн: Індії та України. Ми дуже вдячні бутькам за їхню допомогу та час, який вони приділили діткам, щоб по-ближче познайомити їх з країною, з якої вони родом!

Чудові роботи дітей Ви могли бачити під час святкування Дня відкритих дверей на виставци робіт до завершення проекту.

Велика подяка нашим чудовим педагогам та практикантам, які з великою кількістю ідей та натхнення підготували і провели цей проект!

Projektwoche001 Projektwoche002 Projektwoche003 Projektwoche004 Projektwoche005 Projektwoche006