• Наше великоднє свято у Кіта

10.04.2017

10.04.2017 ми всі разом із дітьми святкували Великоднє свято. Під час підготовки до свята ми розмалювали і обклеїли багато великодніх яєць. Кожен змайстрував для своїх яєць великодню корзиночку. Цікаві розповіді і веселі ігри до теми «Великдень » також були невід’ємною частиною підготовки до свята. Окрім цього ми виростили гарну великодню траву. Потім нарешті прийшло свято і дітлахи розпочали пошуки яєць у саду. Стояла хороша погода і цього року зайчик розмалював і заховав багато  яєчок в тому числі і перепелиних. Всі знайдені яєчка ми з апетитом з’їли на сніданок.

Після підкріплення на нас чекала захоплива лялькова вистава в Аулі.

І коли ми після вистави піднялися нагору то побачили що великодній зайчик дійсно приходив і залишив кожному у його корзинці шоколадного зайчика. Оце був сюрприз! Наприкінці цього дня всі пішли додому задоволені, захопивши із собою свої великодні корзиночки.

image007 image006 image005 image004 image003

image001image002