• Свято Весни – 2016 у Німецькій школі в Києві

21.05.2016

У суботу 21 травня молода Німецька школа в Києві знову святкувала одну зі своїх старих традицій – Свято Весни!

І в цьому році ми організували це свято як день відкритих дверей. Розваги були на будь-який смак – танці, пісні, ігри, (природничо-) наукові експерименти та, звичайно ж, як і заведено на гарному святі, вдосталь їжі та напоїв.

Наші гості та сім’ї майбутніх учнів Німецької школи мали змогу познайомитись зі школою та дізнатись про роботи наших учнів, які вони підготували протягом цього навчального року.

На святі презентували результати Проектного тижня, а витвори мистецтва наших учениць та учнів знайшли нових власників на імпровізованому аукціоні. Виручені від аукціону кошти пішли до учнівської каси. Рішення про те, як та куди ці гроші будуть пожертвувані, буде прийняте на загальних учнівських зборах.

Усміхнені обличчя дітей, задоволені батьки та зацікавлені школою погляди гостей – це найкращі докази того, що свято пройшло вдало!

Ми висловлюємо слова подяки усім нашим гостям, радіємо, що Ви почували себе дуже затишно та сподіваємось на нову зустріч!

Ваша команда Німецької школи в м. Києві.

IMG_5899_2 IMG_5904_21  IMG_5928_2  IMG_5939_2