• Правління

Перед Правлінням стоїть завдання вести справи школи відповідно до німецького та українського законодавства, фінансові дотації від Федеративної республіки Німеччина, оплату за навчання та спонсорські внески, які поступають на рахунки школи, використовувати за принципами рентабельності та ощадливості, а також готувати щорічний баланс, якій подається на розгляд усім членам Об’єднання на щорічних Загальних зборах.

В центрі уваги шкільного життя знаходиться якісна повноцінна освіта наших учнів у сучасно обладнаній міжкультурній школі. Для чого необхідні:

• відповідний персонал,
    • сучасні навчальні посібники,
    • постійне технічне обслуговування,
    • розширення площ навчальних приміщень.

Правління призначає керівника школи. Крім того Правління Об’єднання з урахуванням наявних фінансових можливостей приймає рішення про необхідні інвестиції з метою ефективної організації роботи школи та навчання.

Органіграма_Структура Правління