• Шановні колеги, співробітники школи та садка,

нам дуже часто – і це абсолютно зрозуміло – і дуже багато хто з вас задають питання, а що далі буде зі школою?

На жаль, точної відповіді не зможе зараз дати ніхто. Але ми точно можемо сказати, що ZfA чітко висловило свою позицію і підтвердило, що нашу школу вони і в майбутньому будуть підтримувати, докладаючи всіх зусиль.

Багато що стане зрозумілим лише через декілька тижнів, проте ми вважаємо, що ця чітка заява ZfA дає нам надію, що ми і далі зможемо працювати в нашій школі, яку ми всі любимо.

Ми постійно знаходимось в контакті з ZfA, KMK, Міністерством закордонних справ Німеччини та органами освіти України. Як тільки в нас буде з’являтись нова, перевірена інформація, ми одразу будемо вас про це інформувати.

Висловлену нам довіру, ми, любі колежанки та колеги, зможемо і надалі виправдовувати, виконуючи свою роботу для Німецької школи Києва як і раніше сумлінно та як зазвичай.

У зв‘язку з цим буде доречним сказати, що фітбек, який ми отримує від батьків, діти яких зараз знаходяться в Німеччині або в інших Німецьких школах за кордоном, є дуже позитивним стосовно рівня їх успішності та знань з предметів. Таке визнання є гарною мотивацією і стимулом для нас!

Ми всім вам висловлюємо свою повагу, визнання та подяку за вашу бездоганну та мотивовану роботу як в педагогічній, так і в адміністративній сфері нашої школи. Вчителі, вихователі, завгоспи та адміністрація! Кожна і кожен досягає неймовірних успіхів на своїй позиції!

Ми бажаємо усім багато сили і енергії у ці нелегкі часи, та хочемо всіх запевнити, що ми завжди та з усіх питань готові вам допомогти!

Разом ми усе подолаємо!

Олена Ковальчук та Геральд Мібс