• Процедура зарахування до школи учнів з інших освітніх закладів

1. Батьки заповнюють на кожну дитину окрему Реєстраційну форму на сайті та надсилають її.

2. Після первинної перевірки ви отримаєте електронною поштою повідомлення про дату проведення тестування та/або співбесіди. На співбесіду необхідно прийти з дитиною та принести наступні документи:

a) копію свідоцтва про народження;
    b) копії табелів за останні два роки навчання;
    c) мовний сертифікат для учнів, які не є носіями німецької мови (за наявності) –   наприклад DSD.

3. Дитина може відвідати шкільні заняття у так званий «пробний день» (тільки для учнів, які не є носіями німецької мови).

4. Рішення про зарахування дитини приймає директор школи після того, як дитина пройшла тестування та/або співбесіду. При прийнятті рішення щодо зарахування дитини враховується думка вчителів-предметників. Зарахування до школи буде підтверджено/відхилено у письмовій формі.