• ПIK – пілатес у початковій школі

18.02.2022

З початком нового навчального року в Deutsche Schule Kiew розпочато проєкт: «ПIK – пілатес на уроці».

Ми прагнемо розвивати у наших учнів природне бажання дітей до фізичних вправ і надати їм можливість ще більше рухатися. Адже у другій половині дня, після уроків за розкладом, діти залишаються у школі, а також частково навчаються онлайн.

Тому, окрім активних перерв, ми регулярно вбудовуємо під час уроків в початковій школі навчання через рух.  Проєкт ПIK використовує цей підхід і доповнює його цілісним аспектом, поєднуючи тіло і розум.

Дуже важливо дати дітям можливість дивитися всередину себе і контролювати власні рухи своїм внутрішнім оком. Перший досвід у 4-А класі показує, що учні чудово користуються цим методом під час занять.

Фотографії та відео продемонструють вам перші враження від проєкту.