• З-під пера директора

10.02.2022

Шановна шкільна громадо! Перше півріччя цього навчального року закінчилося, учні отримали атестати та, користуючись нагодою, хочу ще раз повідомити вам про події у нашій школі.

Новий штам вірусу COVID-19, омікрон, вже потрапив до Києва і захворюваність у місті стрімко зростає. З того часу, як ми відновили навчання після різдвяних канікул (10 січня), не проходило і тижня, щоб принаймні три класи не переходили на онлайн-навчання у зв’язку із карантинними заходами. Минулого тижня 5 класів та 9 окремих учнів навчалися онлайн. І, можливо, це ще не пік захворювань. Уряд України надає директорам загальноосвітніх шкіл можливість самостійно вирішувати чи переходити школам на онлайн-навчання. Українська школа, в якій розташована наша початкова школа, працює онлайн з минулої п’ятниці.

Читати більше