• Різдвяне вітання

28.12.2021

21 грудня шкільне комьюніті зустрілося на подвір’ї молодшої школи відсвяткувати Різдво та прийдешній Новий рік. Сім’я DSK складається з учнів, вчителів, батьків та всіх працівників школи.

Дякуємо всім за хорошу та повну довіри співпрацю, за постійну підтримку школи у всіх можливих справах. Дякуємо вам за турботу та розуміння до ваших дітей, за вашу вдячність нашим співробітникам, за підбадьорливі слова та вчинки!

У новому році ми щиро бажаємо нам усім, щоб у нашій шкільній спільноті продовжували існувати добрі та довірливі стосунки, про які ми говорили вище, ми зичимо здоров`я людям всього світу а, перш за все, миру для всіх нас!

З огляду на пандемію, під час якої ми всі мали дуже багато обмежень, ми бажаємо, щоб нам вдалось не скаржитися на те, що ми не змогли зробити, а бути вдячними за багато гарних речей, які нам вдалося пережити за цей час.

З огляду на це, бажаємо Вам та Вашим родинам благословенного Різдва та мирного, здорового та щасливого Нового року!

Олена Ковальчук та Геральд Мібс