• Подорож на дитячу залізницю

03.11.2021

Що може бути кращим за цікаву подорож у колі друзів. Bихованці нашого дитячого садка  КІТА скористалася можливістю піймати останні теплі  дні цієї осені та здійснили подорож до Київської дитячої залізниці, яка розташована у мальовничому Сирецькому парку. В нашу мандрівку ми вирушили на автобусі. Дорогою співали  улюблені німецькі пісні.

На залізниці ми спочатку відвідали музей вокзалу, дізналися про історію будівництва залізниці, а також про її функціонування сьогодні. Діти спробували  себе у ролі чергового по станції та оголосили прибуття потягу. А подорож в одному з вагонів потягу подарувала незабутні враження! Особливо вразив переїзд по мосту-віадуку, який побудовано над височезним яром.

В день нашої подорожі на території Київської дитячої залізниці знімали фільм, під час знімання був залучений справжній старовинний паротяг, а ми мали можливість побачити його, почути сигнал, та зробити гарні пам’ятні світлини. Усі маленькі мандрівники отримали незабутні враження.