• Екскурсія до «Музею Води»

13.07.2021

8 липня 2021 року KITA здійснила чудову поїздку до «Музею Води» у Києві. О 9:30 ми поїхали автобусом до парку. Діти хвилювалися та з нетерпінням чекали походу до музею. Приблизно через 30 хвилин ми дісталися парку й екскурсія розпочалася!

Ми дізналися про утворення води на землі та про те що людина складається на 70% з води, а пиття дуже важливо для нашого здоров’я. Після ми познайомилися з рибами, які живуть в Україні у річці та в озерах. На останок ми пройшли стежкою води, від дощу до нашого дому. Нам дозволили поспостерігати та взяти участь у маленьких експериментах, а також самостійно зробити великі мильні бульбашки.

Після музею та короткої прогулянки ми влаштували пікнік. У всіх дітей справді була смачна та корисна їжа з собою. Після перекусу ми повернулися до автобуса.

Це була приємна та цікава екскурсія для всіх дітей та дорослих.