• Школа починається!

12.07.2021

Для 17 дітей нашого дитячого садка  KITA розпочинається новий етап у житті:  школа чекає!

Дошкільнята тижнями старанно готувались до цього особливого дня. Програма випускного складалася з творчих та музичних виступів, а також 2 особливо зворушливих танців.

Звичайно, ночівля у дитячому садочку  була обов’язковою. Для дітей ця традиція завжди особлива – ночівля у дитячому садку.

І для всіх це було гарне закінчення дитячого садка.

Деякі дошкільнята відвідували КІТА з наймолодшої групи «Гномики», ми разом пройшли з ними довгий шлях до значного моменту – випускного свята. Зараз наші дошкільнята  йдуть до школи, і, як нам не сумно, настав час  прощатися з дітками.

Вся команда KITA бажає новим школярам чудового початку навчального року та багато розваг під час навчання.