• Горошок – це красиво

08.06.2021

У перший тиждень літа учні перших і другого класів нашої школи занурювалися в яскраву творчість Яеї Кусама на уроках «Мистецтво», які проводить пані Когут. Заняття пройшли із задоволенням, адже «Коли в горошок – це красиво», – жартували учні.

Яеї Кусама – сучасна японська художниця. Її живопис, колажі, м’які скульптури, перформанси та інсталяції характерні повтором і візерунками, тому зрозумілі та подобаються навіть найменшим поціновувачам мистецтва.

До програми школи входить курс «Мистецтво», який діти проходять у молодшій та старшій школі.  У курсі – вивчення робіт як класичних, так і сучасних художників і скульпторів. До карантину учні школи разом зі своїм учителем мистецтва намагалися не пропускати значущих мистецьких подій, відвідували їх разом. Зараз, під час карантину, це стало складніше. Тому чекаємо, коли знову зможемо легко ходити на виставки та вернісажі, замальовувати у своїх блокнотах копії іменитих авторів.