• «Я йду зі своїм ліхтариком»

18.11.2020

11 листопада — день святого Мартіна, який широко відзначають в Німеччині та Австрії. Цей день також вважається днем ​​збору врожаю, його особливо люблять діти. Саме у вечір цього дня відбувається знаменний хід із запаленими ліхтариками та факелами. Діти задовго до свята готують паперові ліхтарики своїми руками, куди потім ставляться свічки.

За легендою, молодий солдат Мартін зігрів своїм плащем напівзамерзлого жебрака. Згодом односельці шукали його з факелами та ліхтариками для того, щоб віддячити за добру справу.

На згадку про Святого Мартіна в німецьких дитячих садах і школах на початку листопада влаштовують вечірні ходи з саморобними паперовими ліхтарями та вершником у формі римського воїна, після чого палять багаття і відправляються по домівках збирати солодощі. Deutsche Schule Kiew з року в рік підтримує цю осінню традицію. Ми пройшлися святковою ходою в біля школи та завершили свято традиційною вечерею.

«Я йду зі своїм ліхтариком, а він зі мною,
    Нагорі світять зірки, а внизу світимо ми», – співали у цей день учні Deutsche Schule Kiew.