• Свято солодких пакунків 2020

12.08.2020

11 серпня майбутні школярі відсвяткували випускний.

Це важливий день для дітей! Багато з них з нетерпінням чекали, коли ж вони нарешті стануть
    школярами!

Цього року святкування було досить невеликим, але це не применшує важливості фестивалю. Батьки, бабусі та дідусі, а також брати й сестри були допущені до участі в спеціальному дні для дошкільнят.

Тижнями дошкільнята готувалися до цього особливого дня, вони були дуже працелюбні та цілеспрямовані у своїй роботі. І настав день, коли вони представили сім’ї те, чому навчилися. Гостей чекала чудова програма з танцями, музикою і великою виставкою картин. В кінці всі дошкільнята отримали свої солодкі пакетики. Діти з нетерпінням чекали цього весь рік.

Для всіх них це стало добрим завершенням часу у KiTa. Команда KiTa бажає новим студентам відмінного початку навчального року і багато веселощів під час навчання.