• Цінувати кожну мить у школі

04.06.2020

Я ніколи не могла собі уявити, що буду відвідувати онлайн-школу. Але вже два місяці я бачу своїх вчителів, однокласників та класні кімнати лише через монітор. У шкільній будівлі ДСК не чутно голосів і ми всі сидимо вдома, сподіваючись, що все буде так, як було раніше. Наші викладачі роблять усе можливе, щоб зробити для нас уроки максимально комфортними. Це новий формат як для вчителів, так і для учнів. Перед початком карантину наш заступник директора,  пан Ерманн, завантажив розклад уроків на веб-сайт Nerdl і створив для кожного обліковий запис. Завдяки цьому вчителі можуть задавати домашні завдання та планувати онлайн-конференції. Окрім того у нас є група WhatsApp по кожному предмету, тому ми маємо прямий контакт з усіма викладачами. Коли у нас виникають запитання чи ми потребуємо підтримку, наші вчителі завжди поруч. DSK – майже родина і навіть в цей час пандемії та ізоляції ми залишаємось разом.

Я дуже сумую за нашими уроками офлайн та думаю, що після карантину ми будемо цінувати кожну мить у школі ще більше.

Ксенія Канарчук, 11 клас.