• Карнавальна вечірка в Дитячому клубі повного дня

29.02.2020

Діти люблять перевдягатися, і це вони можуть здійснити так широко і різноманітно на нашій карнавальній вечірці. 25 лютого 2020 року знову настав час, і ми святкували з дітьми карнавальну вечірку, яку вони так люблять. Вже вранці діти прийшли переодягнені до дитячого клубу і показали один одному свої костюми. Після цього традиційно на сніданок були берлінські млинці, а на завершення діти у своїх групах зробили ранкове коло і віталися один з одним у різних образах.

Трохи пізніше розпочалося наше спільне велике свято в актовій залі, де ми танцювали, співали та грали. Традиційні карнавальні пісні на кшталт “У мене є тітка з Марокко” та ” Рукі Цукі”, а також загадка з маріонетками та кумедним полонезом були важливою частиною свята, час пройшов миттєво, і всі були дуже задоволені. Нашими танцями, піснями та веселими костюмами ми намагалися прогнати зиму. Подивимось, чи це вдалося нам.