• Музичний проект до року Бетховена

10.02.2020

«До Елізи», «Місячна соната», «Пасторальна», «Симфонія долі» або «Ода до радості» … Ці твори Людвіга ван Бетховена знайомі багатьом, принаймні учні 3 та 4 класів Німецької школи Києва вже знали їх. А ті, хто пропустив  цей етап навчання, познайомилися з творчістю композитора в музичному класі пані Дворицької на  занятті, яке було приурочено до 250-річчя від дня народження Бетховена.

На уроках було створено креативні брошури. Діти не лише слухали музичну спадщину, але й вивчали біографію Бетховена:  його дитинство, як складалася кар’єра та професійна діяльність музиканта. Коли читаємо брошури, дізнаємося, що Людвіг ван Бетховен склав свою 9-ту і останню симфонію в глухому стані, а тому не міг почути її прем’єру із заключним хором «Ода до радості» Фрідріха Шиллера.

Це неймовірне натхнення як для дітей, так і для дорослих!