• Дитячий клуб повного дня «КІТА» святкує свій 12-й день народження

07.02.2020

03.02.2020 року у рамках 12-ї річниці заснування Дитячого клубу повного дня «КІТА» відбувся барвистий фестиваль для дітей дитячого садка. Свято почалося з ранкового кола разом із веселими іграми та піснями до дня народження. По завершенню якого з’явилися два смачні домашні «іменинні» торти та печиво, які підготувала дорадча рада батьків. Дякуємо за Вашу смачну, чудову та вчасну підтримку.

На завершення свята відбулася різноманітна анімаційна програма від наших клоунів (творчої групи «Пластилін»), які викрали дітей у веселе царство, де було багато сюрпризів, наприклад, вони здивували королеву справжніми живими голубами. Для всіх це було дуже насичене та веселе свято.

Також хотіли зазначити, що з екологічних причин ми вирішили, по можливості, відмовитися від повітряних кульок. Тому це було наше перше святкування дня народження, яке ми провели без повітряних кульок.