• Поїздка до Пущі-Водиці

25.10.2019

Зранку 24.10.2019 ми поїхали прогулянковим трамвайчиком до Пущі-Водиці. Діти з великим нетерпінням чекали поїздки трамваєм, який віз нас спершу Києвом, а потім і чудовим осіннім лісом. Протягом подорожі дітки з задоволенням їли свої другі сніданки та ділились між собою смаколиками, які турботливі батьки їм поклали до наплічничків. Найсміливіші ходили знайомитись з водієм трамваю та дивитися через вітрове скло вперед!

Прибувши в парк Пуща-Водиця, ми рушили доріжкою до лісу, котра прямувала повз мальовничі місця: місточоки та річку з багатьма качечками. Діти поводились дуже тихо, тому змогли вдосталь за ними поспостерігати. Дорогою всі назбрали багато різнобарвного листя, паличок, моху, жолудів, шишок та досліджували осінню розмаїтьність разом із вихователями. Крім того, діти знайшли “хатки” з гілочок, котрі хтось перед нами вже збудував. Їх дітки, особливо хлопчаки, добудобували, перебудовували та чудово використовувати для своїх ігор. Нам, справді пощастило з погодою цього дня, тож всі насолоджувалися поїздкою в повній мірі, для всіх це була приємна поїздка.