• Налаштування на осінь

11.10.2019

Осінь змінює світ. Дні стають коротшими, а листя дерев барвистим. Ми відчуваємо, як поступово стає прохолодніше.

Цього року осінні місяці вересень та жовтень були особливо сонячними та переважно теплими. Для нас це грало неабияку роль, адже ми з дітьми дуже багато часу проводили надворі. Тут ми спостерігали зміни в природі, збирали каштани та інші всі природні матеріали (котрі дітям трапляються до рук)).

Під час ранкових занять, ми обговорювали, з яких овочі та фруктів ми збираємо в кінці літа і на початку осені урожай; міркували, які умови потрібні фруктам та овочам, щоб ми могли заготовити їх восени. Ми багато майстрували та співали до теми «Осінь», а на “картопляному тижні” ми робили відбитки картоплею, Картопляних Королів та переглядали кілька постановок історії про “Картопляного Короля”. Особливо діти тішились ляльковому театру, що його зіграли для дітей наші колеги з найстаршої групи “Дошколярик” та печеній картоплі, її ми вже традиційно запікаємо з допомогою дітлахів, в напередодні останнього дня “Картопляного тижня”. Кульмінацією ж усього тижня – стало Свято Картоплі, яке ми святкували разом з батьками.