• Ферхьофен Грета, 3 клас, стала переможцем конкурсу “Warum Deutsche Schule Kiew”

24.07.2019

Конкурс “Warum Deutsche Schule Kiew” тривав у нашій школі протягом всієї весни. Мета конкурсу — більше дізнатися про те, що діти та їх батьки думають про DSK. Журі отримали 7 робіт, які були виконані в різних підходах: відеозапис танцю, твори, малюнки та навіть настільну гру про школу! Діти чудово впоралися з поставленим завданням. Погодьтеся, зізнаватися в коханні — це завжди приємно, особливо до улюбленої школи.

Переможця обрало журі шляхом голосування. До складу журі входили вчителі, батьківський комітет, правління і директор школи.

Дякуємо всім учасникам конкурсу та розповімо про їх роботи.

Софія Рудь, 5 клас, намалювала чудовий малюнок з абревіатури DSK. Її робота прийшла першою >>

Лукас Алек та Лазерок Джонсон, 3 клас, разом зі своєю сім’єю зняли на відео веселий танець! Нехай навчання всіх дітей в нашій школі буде таким енергійним та життєрадісним! Дивіться >>

Сідляренко Уляна і Ємельянова Катя, 3 клас, зробили дерев’яну інсталяцію з логотипа школи >>

Бідний Олександр, 4 клас, написав чудовий твір про школу. Читайте за посиланням >>

Хізняк Ліза, 2 клас, написала зворушливий твір про школу >>

Катерина Арсентьева і Пауль Резніченко, 6 клас, підготували гру-подорож по школі >>

А гран-прі присудили переможцю Ферхьофен Грете, 3 клас, за її твір про школу. Ця робота отримала максимальний бал журі >>

Всі наші учасники отримали цінні призи. Дякуємо всім учням і ученицям за участь. Ми вас теж дуже любимо!