• Проект “Документація”

03.06.2019

Протягом Проектного тижня ми документували всі проекти, фотографували та брали інтерв’ю в учнів та вчителів. Ярема займався монтуванням відео, а Ілан, Маша та Валерія писали тексти. Всі діти працювали за комп’ютерами, які було щойно установлено. Ми дійсно надзвичайно вмотивовані та із задоволенням документували події у школі. Марайлє Ферхьофен та Германн Дембовскі постійно нам допомагали.

За цей проектний тиждень ми збагатилися новими знаннями, досконало дізнавшись про різні проекти. Нам сподобалось кожного разу писати щось нове та з успіхом презентувати наші роботи. Можемо сказати, що вся робота над статтями до проектів була складнішою, ніж уявлялось спочатку, але це того варте. Ми раді, що мали змогу працювати над цим проектом і дуже вдячні керівникам групи.

Дякуємо Германну Дембовскі та Марайлє Ферхьофен за організацію цього тижня неділі та за допомогу.

Текст: Mascha та Ilan