• Проєктний тиждень у початковій школі

21.05.2019

Цього тижня першокласники виконують завдання з теми «Вода». У вівторок діти познайомились з кругообігом води у природі. За допомогою вирізаних карток вони змогли відтворити процес кругообігу води та простежити за ним.

У 2 класі обрали проєктну тему «Метелики». Діти отримали зразки крил для метеликів, які вони розфарбували та зробили великий малюнок форматом 3Д.

Третьокласники займалися фарбуванням селери. Учні заповнили чотири стакани водою з різними фарбами. І очікують на результат та обдумують наступний експеримент.

У 4 класі протягом цього тижня проводять хімічні експерименти. Учора учні продемонстрували свої гасові лампи, а сьогодні вони вирощують кристали. Для ефективнішої роботи діти об’єднались у дві групи. Під час експериментів їм допомагають Герман Величко і Дар’я Яременко.

Автор тексту: Valeria Belinska