• Навчальний тренінг для керуючих Кіта та початковими школами (у Лондоні)

21.05.2019

З 15.05. до 17.05.2019 року, в Лондоні зустрілися на треніг з підвищення кваліфікації керівники німецьких дитячих садочків та німецьких шкіл за кордоном, з теми: «Як гарантувати якість в дитячому садку та початковій школі: завдання для перехідного періоду», яку презентував і проводив системний консультант і керівник Андреа Еітель та керівник Управління педагогічною якістю Каролін Шапер.

Після теоретичного вступу, діючі перехідні концепції було обговорено та проаналізовано представниками німецьких дитячих дошкільних закладів та шкіл.

Слідом за цим педагогічні керівники освітніх закладів працювали над їх концепціями (перехідного періоду) та збирали новий зміст і пріорітети у майбутній співпраці.

Цей тренінг дав можливість забезпечити всебічний обмін та інтенсивне співробітництво між дитячими дошкільними закладами й школами та підтримав подальший розвиток їхніх перехідних концепцій.