• Успіх та задоволення на спортивних вихідних

11.04.2019

Минулої суботи, 6 квітня, за день до київського напівмарафону (організованого компанією «Нова Пошта»), в експо-центрі відбулось сімейне спортивне свято SportFestUA 2019.

Від німецької школи та дитячого клубу «Кіта» міста Києва, взяло участь 24 дитини. Вони, як і інші діти, старанно бігли дистанції від 400 до 1500м. Окрім дітей, також батьки взяли участь у сімейному забігу на відстань – понад 4,2 км.

В неділю, за чудової весняної погоди, проходив напів-марафон, до якого долучилась збірна команда з учителів, вихователів школи, батьків та двох бігунів, які змогли подолати дистанцію в 21,0975 км.

Учасники забігів активно підтримували та підбадьорювали одне-одного, як діти, так і батьки були в захваті від двох насичених та активних днів.

Вдячні усім та дякуємо за проявлений інтерес, сподіваємось, наступні рази бачити нові обличчя в наших рядах активних батьків та дітей! 🙂

400 M

400 W