• В очікуванні Великодня

09.04.2019

У холі школи поставили стенд у вигляді Пасхального Кролика з казки «Аліса в країні чудес», який виготовили Катя (6 клас), Ксенія та Ніна (10 клас). Тепер учні можуть нестандартно привітати друзів і родичів зі святом, зробивши фото біля цього стенда, адже у ньому є проріз для обличчя.

Діти молодшої ланки найбільше радіють, коли роблять прості писанки та крашанки.

Діти середньої ланки розробляють Пасхального Кролика у графічному вигляді. Подивіться на цей креативний погляд і трактування класичного образу!

Учні 10 класу 5 квітня брали участь у майстер-класі, де під керівництвом спеціалістів були створені пасхальні яйця, розмальовані в традиційному українському стилі.

Зараз діти початкової школи з нетерпінням чекають на виготовлення пасхальних кошиків та на театральну виставу від початкової ланки, яка відбудеться 15 квітня під керівництвом Б’янки Штойєр.

Пасхальний Кролик має завітати до нашої школи 16 квітня — отже, чекаємо на нього!