• Німецька Масляна

11.03.2019

Німецька Масляна або Карнавал — надзвичайно яскраве свято, яке кожного року розпочинається за сім тижнів до Великодня і його святкують протягом декількох днів. У Кельні та поблизу міста це свято називають Карнавал, а в інших містах Німеччини — Масляна. Німецька Масляна співпадає з початком посту перед Пасхою. «Carne vale» з латинської перекладається як «прощавай м’ясо», адже під час посту католикам заборонено вживати м’ясо та алкоголь. Це ще одна з причин, чому дорослі хочуть насолодитись їжею та напоями перед постом.

У Німецькій школі Києва ми дотримуємось традиції святкування Карнавалу. В цьому році учні початкової ланки прийшли до школи 5 березня у карнавальних костюмах, а на перерві смакували традиційними пончиками з повидлом — «Берлінер». Всі діти були щасливі та раділи святу!