• Тижні проєктної роботи до теми «Кольори»

18.02.2019

З 4.04 до 15.02.2019 року діти нашого Дитячого клубу відкрили для себе світ барв, знайомились з різними кольорами, дізнавались більше про них та їхнє значення. Вони змішували фарби, користувались різноманітними техніками для малювання та матеріалами; відшукували найрізноманітніші предмети певного кольору; слухали цікаві книжки про кольори, такі як «Ельмар», кольоровий слоник, «Кольоровий хамелеон Ерік». Окрім того, ми грались у рухливі ігри до цієї теми; розмірковували, які кольори теплі, які холодні; робили цікаві експерименти; дізнавались,як можна визначити емоцію кольором.

Завершальним етапом цього проєкту стала виставка робіт, що дітки створили протягом цих тижнів. В цей день до нас долучились і батьки та рідні, щоб разом оглянути наші маленькі та великі «шедеври»: малюнки, плакати, книжки, колажі.