• Шкільний конкурс “Чому Deutsche Schule Kiew?”

Друже, оголошуємо конкурс!

Deutsche Schule Kiew – це велика частина нашого з вами життя. Як ти нас знайшов?

Чому в один день ти прийшов до школи та став її невід’ємною частиною? Що чи хто тебе тут надихає? Який твій найбільш цікавий день у школі?

Розкажи нам: чому ти обираєш Deutsche Schule Kiew? Розкажи це нам творчо – одним з трьох способів:

1. Відео

Зніми відео, на якому ти розповідаєш про своє ставлення до школи, її вчителів або унікальну програму навчання.

Розкажи про свою історію із Deutsche Schule Kiew.

Завантаж відео на youtube з хештегом #DSKiew та відправ нам посилання на відео (тривалість відео – до 1 хвилини).

2. Текст

Зроби фото у школі або біля неї та опублікуй його разом із текстомрозповіддю про день у DSK. Опублікуй у своїх соціальних мережах з хештегом #DSKiew.

Відправ посилання на публікацію нам.

Або напиши оповідання або казку про свою історію, чому ти у DSK та своє ставлення до школи. (обсяг тексту –  максимум 1 сторінка)

3. Художні роботи

Шукаєш ще більш творчий підхід? Намалюй себе і свою історію стосунків з DSK, чи зроби колаж. Можеш створити скульптурну композицію з будь-якого матеріалу! (1 робота)

Крім задоволення та радості, переможці отримають призи!

У всіх категоріях «Відео», «Текст» та «Художні роботи» є по три номінації:

• Школярі молодшої школи (1-4 клас)
    • Школярі середньої та старшої школи
    • Батьки та діти

Групова робота (до 5 осіб) заохочується!

А також найбільший Гран Прі від Правління школи!

Для участі у Конкурсі необхідно:

• Надіслати свої тексти, фото мистецьких творів та посилання на викладені в youtube відео на електронну адресу: sekretariat@https://dsk.com.ua. Назва листа «Чому Deutsche Schule Kiew?»  Або віддати роботи Адміністрації школи.
    • Заповнити реєстраційну анкету участі у конкурсі за підписом батьків.

Поділись з нами своєю емоцією захоплення школою!

• Роботи приймаються з 5 лютого по 7 березня 2019 року.
    • Оголошення переможців: 20 березня 2019 року!
    • Переможців визначає спеціальна конкурсна комісія, до складу якої входять учні, вчителі та батьки.
    • Конкурсні роботи будуть опубліковані на сайті та у рекламних матеріалах школи.
    • По всім питанням щодо Конкурсу звертатися за e-mail pr@https://dsk.com.ua

Шкільний конкурс “Чому Deutsche Schule Kiew?”