• Поїздка до Німецько-української школи м. Києва

16.11.2018

9.11.2018 року наші дошкільнята їздили на День читання до Німецько-української школи м. Києва. Діткам випала гарна нагода побачити деяких вчителів та школярів, оглянути приміщення школи та почитати вголос книжки разом із учнями молодшої школи.

Дошкільнята долучилися до учнів першого або другого класу під час читання, яке щороку відбувається по всій Німеччині на державному рівні та має офіційну назву День читання вголос. Наші дітлахи зосереджено слухали книжки, що їх читали діти зі старших класів, а також батько одного з учнів.

На завершення дошкільнята і школярі разом побігали та погрались у просторому дворі. Велику радість принесли деяким нашим діткам вінички, які вони знайшли у школі, ними вони наводили чистоту! J

Щиро вдячні Німецько-українській школі за запрошення на цьогорічний День читання вголос!

AusfluginDSK004 AusfluginDSK006 AusfluginDSK009 AusfluginDSK012 AusfluginDSK013 AusfluginDSK018