• Майстер клас з швейцарським художником по коміксам Феліксом Шаадом

22.03.2018

У четвер, 22 березня 2018 р., нас відвідав відомий швейцарський художник коміксів, Фелікс Шаад. З 2001 року він працює у видавництві і задіяний у виданні газети, він спеціалізується на карикатурі та створенні коміксів.

Він намалював і розповів для малюків веселу історію про відому героїню його коміксів, – Єву.

У продовження, старші дітки попрохали пана Шаада, аби він навчив і їх створювати таких подібних героїв, як в його відомих коміксах. Художник був в захваті від робіт наших дітей, багато з яких вийшли майже ідентичними з оригіналами майстра, майже усі дітки отримують задоволення вид занять малюванням і приділяють йому впродовж дня достатню кількість часу, як дівчатка, так і хлопчики.

Наш заклад висловлює щиру дяку, пану Шааду за цікавий та веселий майстер-клас, на майбутнє, хочемо побажати йому креативності та радості у створенні нових робіт 😉 Чекатимемо на нові зустрічі! 🙂

Schaad001 Schaad002 Schaad003 Schaad004 Schaad005 Schaad006 Schaad007 Schaad008 Schaad009 Schaad010 Schaad011 Schaad012