• Курси з підвищення кваліфікації для керівників садочків в м.Брюссель

27.01.2018

Курси з підвищення кваліфікації для керівників дитячих клубів міжнародних німецьких садочків, Брюссель з 25.01 по 27.01.2018.

У кінці січня керівники міжнародних німецьких садочків зустрілись у Брюсселі на семінар «Помірність та управління переходами*»(транзицій), що був проведений досвідченою доповідачкою Андреа Айтель.

Поняттям транзиція* описуються важливі переходи у житті людини. Так, наприклад, в житті дітей, значними переходами є вступ до садочку чи школи.

Метою цього семінару було отримати загальний огляд теми переходів, відобразити існуючі концепції переходу та переглянути їх, а також, якщо необхідно, змінити їх.

Для керівників дитячих садочків це були дуже інтенсивні навчальні дні, і вони в значній мірі отримали користь від цього обміну на рівні управління