• Навчальна тривога – Правила дорожнього руху

18.09.2017

Традиційно на початку вересня Німецько-українська міжкультурна школа в Києві проводить тренувальну тривогу для усіх учнів та співробітників школи. Метою заходу є ознайомити учнів з правилами евакуації та пожежної безпеки, сформувати уміння евакуюватися з приміщення швидко і без паніки. Цього разу понад 100 учнів та працівників покинули будівлю за 3 хвилини; усі класніф журнали також були врятовані!

Крім того, у нашу школу завітали шкільні офіцери Національної поліції. Вони розповіли учням початкової школи як правильно поводитися на дорозі та що необхідно знати та виконувати маленькому учаснику дорожнього руху, щоб почуватися безпечно на вулицях Києва. Учні розібралися у дорожніх знаках та перехрестях, спробували себе у ролі регулювальника, велосипедиста, водія і, навіть, поліцейського.

Не порушуйте правил безпеки – бережіть себе!

image001 image002 image003 image004