• Святкування міжнародного дня дитини у Кіта

01.06.2017

1 червня 2017 ми святкували міжнародний день дитини у нашому клубі «Кіта. Міжнародний день дитини святкують на підставі систематизованих прав дитини( напр. право на розвиток і право на участь у прийнятті рішення) і цей день є важливий для нас привід для святкування.

Всі діти віком 4-6 років поїхали до зоопарку. Вже сама поїздка автобусом принесла дітям багато задоволення. Коли ми прибули на місце діти з великою цікавістю спостерігали за зебрами, слонами, жирафами, тиграми, роздивлялися великих риб, черепах і крокодилів у акваріумах і тераріумах. Під кінець прогулянки ми пішли на ігровий дитячий майданчик.

Для наших молодших діток  яким ще не має 4 років відбулася цікава програма із Мікі та Міні Маус. Вони розповідали дітям цікаві історії і грали у багато веселих ігор.

Для усих дітей і колег це був вдалий день дитини.

page 1 page 2 page 3 page 4 page 5 page 6