• Проєктні тижні на тему “Казки” у Кіта

26.05.2017

В Кіта протягом останніх півтора тижня  (18.05.- 26.05.2017) все крутилось навколо теми «Казки».

У нас було чотири групи. Діти могли обрати бажану групу самостійно. Це були: театр, майстрування, будівництво та малювання.

У цей час діти прослухали багато казок і відповідно до них змайстрували індивідуальні казкові книжечки. Діти багато майстрували і будували. Разом із виховательками та практикантами дітки збудували великий дім надворі. Вони майстрували пальчикових ляльок, лисиць, власні замки та піратські кораблі. Вони грали казки, частково на музичних інструментах і співали пісні. Кожна група зробила плакат і різноманітні доробки. Все це  ми представили в Аулі на день відкритих дверей. Для дітей ці дні у проекті виявилися дуже цікавими і вони мали можливість проявити себе у власний спосіб. Велике спасибі всім вихователькам і практикантам Кіта за креативні та хороші ідеї, добре підготовлені заняття які, відбулися у ці тижні.

page 1 page 2 page 3 page 4 page 5