Наші випускники

Меланія Матіг

Мене звати Меланія Матіг і мені 19 років. Навчання у Німецькій школі Києва я припинила у 2015 році, отримавши середню загальну освіту. Причиною стала недостатня кількість учнів для того, щоб відкрити 11 клас. Після 10 класу я переїхала до Швейцарії і відвідувала там Німецьку школу у Женеві, де і склала випускні іспити у 2017. Вже протягом 3 семестрів я вивчаю правові науки в університеті міста Цюріх.

Аіяна Швеє

Моє ім’я Аіяна, мені 15 років і з цього року я навчаюсь у 10 класі Німецькій школі міста Бухарест. До цього я провела чудові 5 років у Німецькій школі Києва, але мої батьки були вимушені переїхати з робочих обставин. Ті, хто хоча б раз переїжджали, знають, що це суттєві зміни і спочатку дуже не просто налагодити контакти. Приблизно через 2 місяці я адаптувалась, знайшла друзів і зараз мені подобається кожного дня ходити до Німецької школи у Бухаресті. Та все ж я сумую за часом, проведеним у Німецькій школі Києва, за однокласниками/ друзями, учителями і атмосферою у школі.

Марвін Бац

Я залишив Німецьку школу Києва у 2015 році. Після 3-річного перебування за кордоном ми знову повернулись до Мюнхена. Там я склав загальні іспити на абітур і вивчаю з жовтня 2018 автомобільну техніку у Мюнхені.

Андрій Шенляйтнер

Я припинив навчання у Німецькій школі міста Києв тільки з однієї причини – переїзд до Австрії. Мені не хотілось відвідувати там будь-яку школу, бо це здавалось мені нецікавими. Тому я почав навчатися на автослюсаря. Зараз я працюю у компанії «Райффайзен Лагерхаус» та отримаю щомісяця зарплату. Окрім того, моя робітнича професія цікава та практична і приносить мені задоволення.

Єгор Лоренц

Я залишив Німецьку школу Києва у 2016 році та живу зараз у Кройцлінгені (Швейцарія), а іспити на абітур складаю у місті Констанц (Німеччина).

.