Спонсори та партнери

Велика кількість заходів та проектів Німецької школи в Києві була реалізована завдяки допомозі наших меценатів та спонсорів. Ми дуже вдячні за підтримку. Інформацію про кожного спонсора ми відповідним чином відображуємо на нашій інтернет-сторінці та демонструємо на всіх громадських виступах. Ми відкриті до будь-якої форми співпраці із зацікавленими міжнародними та українськими компаніям у цій сфері. Якщо Ви думаєте про спільний проект з Німецькою школою, тут Ви маєте можливість напряму зв’язатись зі співробітником школи, відповідальним за дане питання.

Генеральний спонсор у 2018 році

ПроКредит

Наша школа відсвяткувала своє 10-річчя у 2018 році. Deutsche Schule Kiew виросла з невеликої школи для дітей німецькомовних родин. Сьогодні ми – міжнародна та міжкультурна школа, яка ліцензована  Міністерством освіти та науки України, та визнана Міністерством закордонних справ Німеччини як німецька школа за кордоном. Нас називають «Взірцева німецька школа за кордоном» після того, як у листопаді 2017 року німецькі органи контролю з питань якості освіти всебічно перевірили школу. Кількість дітей з україномовних родин сьогодні вже вища, ніж німецькомовних, адже все більше українців дійсно зацікавлені міжнародною шкільною освітою.

«ПроКредит Банк» – один з перших, хто привітав нашу школу з цим святом. Банк вирішив спонсорував  нашу школу. Адже у цього комерційного банка є одна спільна зі школою мета – розвиток. Банк турбується про розвиток бізнесу клієнтів, приймає активну участь у розвитку міжнародних економічних відносини та впливає на розвиток економіки багатьох країн і ринків. Сподіваємося, що за 5-10 років хтось з талановитих випускників Deutsche Schule Kiew приєднається до міжнародною команди групи «ПроКредит».

Спонсори та партнери у 2018 році:

UIFK Logo-01_01      Podolskyi black_1

Активна Країна_1FotoMe UKR-DE_02

Спонсори і партнери школи попередніх років: