Наше шкільне об’єднання

Громадська організація «Шкільне об’єднання Німецької школи в Києві (DSK)» існує з часу заснування школи у 2008 році. Загальні збори Об’єднання представляють собою найвищий орган управління школою. Кожні два роки Загальні збори обирають із кола своїх членів Правління та уповноважують його на управління школою. Ви також можете впливати на розвиток школи. Ставайте членом нашого Об’єднання та будуйте школу разом з нами. Просто оберіть «Заява на членство» та заповніть формуляр.

Чим ми займаємось…

Перед Правлінням стоїть завдання вести справи школи відповідно до німецького та українського законодавства, фінансові дотації від Федеративної республіки Німеччина, оплату за навчання та спонсорські внески, які поступають на рахунки школи, використовувати за принципами рентабельності та бережливості, а також готувати щорічний баланс, якій подається на розгляд усім членам Об’єднання на щорічних Загальних зборах. В центрі уваги шкільного життя знаходиться якісна повноцінна освіта наших учнів у сучасно оснащеній міжкультурній школі, для чого необхідні як відповідний персонал та сучасні навчальні посібники, так і постійне технічне обслуговування та розширення площ навчальних приміщень. Правління призначає керівника школи. Крім того Правління Об’єднання з урахуванням наявних фінансових можливостей приймає рішення про необхідні інвестиції з метою ефективної організації роботи школи та навчального процесу.

Допомогти створити та забезпечити майбутнє….

У прийнятті рішень задіяні різноманітні органи управління школою: учнівська, вчительська та батьківська рада, керівництво школи та адміністрація. Та, не зважаючи на це, необхідним є розширення роботи Шкільного об’єднання.

Незалежно від того, яким чином Ви вважаєте себе поєднаним з Німецькою школою в Києві – Ви безумовно маєте уявлення та побажання, виходячи із власного досвіду у професійному та повсякденному житті, щодо організації та розвитку сучасної школи, в якій наший дітей навчають та готують до їх майбутнього.Саме Участь в Об’єднанні  якомога більшої кількості членів, пов’язаних із різноманітними сферами життя, зможе врахувати та реалізувати різноманітні очікування щодо сучасного життя школи та перспективного існування DSK на благо наших дітей.

Тому ми запрошуємо Вас стати членом Об’єднання DSK та будемо радіти не лише Вашому членству, а також Вашим ідеям та ініціативам.

Правління