Учительський комітет

lehrerbeirat1819На початку кожного навчального року з поміж колег обирається учительський комітет. У 2018/2019 навчальному році він складається з 4 осіб. Основна задача комітету полягає у тому, щоб представляти інтереси колективу перед керівництвом школи та правлінням.
А саме:
Ми завжди раді допомагати колегам у складних ситуаціях. Якщо є необхідність, ми виступаємо в якості контактних осіб і передаємо побажання, зауваження та критику керівництву школи. Ми є посередниками у конфліктах між вчителями та керівництвом школи або правлінням.
Всі розмови з учительським комітетом переважно конфіденційні. Таким чином учительский комітет піклується про збереження позитивного клімату у школі та гарної робочої атмосфери. Тому ми закликаємо не боятися і звертатися до нас!
Цього року до складу учительського комітету увійшли: Анжеліка Завгородня, Дар’я Яременко, Б’янка Штойєр та Фелікс Шульте.