Позакласні заходи

GanztagМи надаємо підтримку при підготовці домашнього завдання, а також необмежену пропозицію у сферах спорту, розваг, майстрування, малювання та читання. Час від часу організовуються невеликі екскурсії. Також має бути можливість відпочити від напруженого робочого дня у школі. Для реалізації таких пропозицій у розпорядженні дітей знаходяться кімната подовженого дня, класні кімнати, шкільний дір та бібліотека. Крім того усі учениці та учні DSK можуть обирати серед постійно діючих гуртків.

Відвідання груп подовженого дня добровільне, але запис до них обов’язковий. Присутність дитини провіряється щоденно. Якщо Ваша дитина не буде присутня у групі подовженого

Ви можете внести корективи у план подовженого дня Вашої дитини в будь-який момент. Так ми намагаємось брати до уваги побажання та інтереси дітей, які швидко змінюються, а також сімейні обставини. Будь ласка, повідомте нас невідкладно, якщо Ви хочете змінити години подовженого дня, щоб ми могли ефективно врахувати потреби кожного.

• Кемпінг

• Кембриджський сертифікат