Додаткові заняття в DSK

Німецька мова:

В початковій школі Німецька школа працює за концепцією покращення результатів. Додаткові уроки проходять під час основних занять, після обіду, індивідуально та в маленьких групах.

Для 5 – 10 класів додаткові уроки включають:

Німецький Шпрахдіплом І та ІІ ступеню, додаткові години з німецької мови шляхом заміни, індивідуальні заняття за потреби або пропонуючи учню спеціальний окремий розклад уроків або план додаткових занять.

Іноземні мови:

Мовна практика для учнів 7-9 класів у французькій або американській школах, Кембриджські сертифікати різного ступеню володіння мовою, використання мовних кабінетів, збільшення кількості обов’язкових годин на тиждень шляхом індивідуальних додаткових занять.

Математика та природничі науки:

Збільшення кількості обов’язкових годин на тиждень шляхом заміни, індивідуальні заняття за потреби та шляхом спеціального плану додаткових занять для учнів.