Батьківський комітет

До Батьківського комітету 2015/2016 Навчального року входять батьки – представники 1-10 класів. А саме:

Elternbeirat
Клас 1 – Соломія В’язовченко, Неля Дем’яник, Юлія Марченкова
Клас 2 – Наталя Трайс, Світлана Валкер
Клас 3 – Наталя Турковська-Якобчук
Клас 4 – жодного представника
Клас 5 – Тетяна Деген
Клас 6 – Вікторія Мільке
Клас 7 – Габріеле Граф
Клас 8 – Яна Віг-Шорр, Валерія Лоренц
Клас 9 – Лариса Штіхльмаір (заступник голови Батьківського комітету)
Клас 10 – Сюзанне Малхін (Голова Батьківського комітету).

.

Батьківський комітет представляє інтереси усіх батьків та опікунів учнів та учениць Німецької школи в Києві. Батьківський комітет демонструє співпрацю між сім’єю та школою, яка, в першу чергу, іде на користь дітей. Батьківський комітет в Німецькій школі в Києві провадить свою діяльність у різний спосіб. До пріоритетних завдань належать наступні питання:

а) сприяти залученню батьків до участі у житті та роботі школи.

б) обговорювати на засіданнях Батьківського комітету побажання та пропозиції батьків, які стосуються загальних питань, та доводити в подальшому дану інформацію до відома школи.

в) підтримувати школу під час проведення заходів поза шкільною програмою, таких як організація дня екскурсій, дня кіно, дня відкритий дверей, святкування Великодня, Різдва та інших.

Також Батьківський комітет виконує дорадчу функцію для керівництва школи.