День народження дитячого клубу “Кіта”

06.02.2019

1.02.2019 німецькому дитячому клубу “Кіта” виповнилося 11 років! Цю подію ми разом з дітками та працівниками “Кіти” весело святкували. Свято розпочалось у великому залі, Аула, з рухливих та гучних ігор та вітальних пісень. Кожна дитина, готуючись до Дня народження, зліпила намисто з 11-ма намистинками, яке цього дня всі з великим задоволенням носили. На завершення святкової програми дітки пригощались ласкаво спеченими нашим чудовим батьківським комітетом святковими смачними пирогами. Дуже дякуємо всім батькам, що долучились!

Гарною несподіванкою для дітей була анімаційна програма, що стала справжнім сюрпризом, з клоунами, що були в костюмах зебри, пінгвіна та лева. Вони презентували діткам фокуси, чарівні трюки та циркове мистецтво. Для діток та всіх колег це було гарне свято.