Різдво у DSK: Коли Грінч rocked und rapped

20.12.2018

17 грудня Німецька школа Києва традиційно запросила батьків, близьких та учителів до щорічного Різдвяного свята в актовій залі. Зібралось настільки багато людей, що деякі майже сиділи на полу. Але це не вплинуло на гарний різдвяний настрій.

Всі учні з першого по одинадцятий клас були задіяні у святковій програмі, презентувавши свої виступи. Можна було почути традиційні різдвяні пісні (іноді у сучасній обробці), короткі танцювальні виступи між номерами підтримували невимушену обстановку. Також учні провели Різдвяну вікторину в Інтернеті, продемонстрували презентацію на великому екрані, а наприкінці – театральну виставу про зв’язок між Різдвом та любов’ю до футболу.  Запам’ятались ведучі, які провели свято свята трьома мовами, – учні та учениці 11 класу.

Наприкінці свята, запаливши лампадки, всі вийшли до прикрашеного шкільного двору, щоб скуштувати традиційні Різдвяні страви.

Дякуємо усім учнями і ученицям за активну участь, а вчителям за підготовку та роботу! По завершенні свята у кожного було відчуття, що прикладені зусилля того варті!

P.S.: був також і особливий Різдвяний подарунок: керівник школи, пан Клевенц, оголосив радісну новину, що Конференція міністрів освіти і культури земель (die Kultusministerkonferenz/BLAschA) схвалила присвоєння гімназійного статусу вищої ланки Німецькій школі Києва.