• День читання вголос

15.11.2018

Щороку ми відмічаємо у нашому клубі День читання вголос. Ця подія відбувається у Німеччині, зазвичай, у третю п’ятницю листопада, багато закладів бере участь у цьому цікавому заході. Метою події є пробудити в дітей інтерес до читання, а також зробити читання вголос звичним явищем для громадськості. Цього дня ми запросили двох батьків, зробивши у двох групах затишні куточки зі стільчиками та м’якими модулями, діткам таким чином було комфортно слухати історії з книжок.

На завершення такої незвичайної для нашої країни події, ми всі разом насолоджувались смачним чаєм та печивом.

Щиро дякуємо нашим батькам за участь у цій цікавій зустрічі та читання для діток!

Vorlesetag01 Vorlesetag02 Vorlesetag03 Vorlesetag05 Vorlesetag06 Vorlesetag09 Vorlesetag11Vorlesetag08Vorlesetag04