• Європейський день іноземних мов у DSK

12.10.2018

26 вересня у нашій школі відбулося свято Європейських мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. На цей захід ми запросили учнів київських шкіл №14, № 40, № 123 та Олександрійського колегіуму з м. Олександрія.

Гості та учні німецько-української школи були об’єднані у чотири групи, кожна з яких відвідала чотири станції (українську, німецьку, англійську та музичну).

Учні виконували творчі завдання іноземними мовами, створювали цікаві проєкти, грали в мовні ігри, дискутували, співали. Завершилось все воркшопом з каліграфії, який провів Станіслав Мартинюк — голова Всеукраїнської асоціації індологів. Він запропонував учням прискорений курс з хінді.

Усі учасники заходу були дуже задоволені проведеним днем у школі, своїми новими знаннями та досвідом.

Fremdsprachen001 Fremdsprachen002 Fremdsprachen003