Fremdsprachentag 004_1

Європейський день іноземних мов у DSK

12.10.2018

26 вересня Німецька школа в Києві  провела свято Європейських мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. На це свято були запрошені учні київських шкіл №14, № 40, №123 та Олександрійський колегіум з м.Олександрія.

Гості та учні німецько-української школи були об’єднані у 4 групи, кожна з яких відвідала 4 станції (українську, німецьку, англійську та музичну).

Учні виконували творчі завдання іноземними мовами, створювали цікаві проекти, грали в мовні ігри, дискутували, співали.  Завершилось все воркшопом з каліграфії, який провів Станіслав Мартинюк – голова Всеукраїнської асоціації індологів.  Він запропонував учням прискорений курс з хінді.

Усі учасники заходу були дуже задоволені проведеним днем у школі, своїми новими знаннями та досвідом.

Fremdsprachen001 Fremdsprachen002 Fremdsprachen003